Polityka prywatności

Copyright © 2022 Wrocławska Szminka    Projekt i realizacja   ❤   PATSdesigner 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy

Zapisy na pakiety ślubne odbywają się tylko przez wysłanie wiadomość na adres mail, przez platformę booksy lub telefonicznie +48 607 934 866.

Joanna Cieślik Wrocławska Szminka

Nazywam się

 

Moją pasją od dziecka jest makijaż.

 

Ukończyłam szkołę wizażu i liczne warsztaty. Pracuję przy różnych wydarzeniach, śluby, eventy firmowe, przyjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe.

 

Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu potrafię wykonać makijaż dopasowany do każdego typu urody. Największą satysfakcją jest dla mnie uśmiech moich klientek.

 

Jestem właścicielką salonu Wrocławska Szminka.

O mnie

Zarezerwuj termin

*każda kolejna osoba makijaż 230 zł, fryzura 200 zł.

 

Koszt pakietu VIP Standard/Premium  wynosi  1400 zł/2600 zł, z czego 400 zł pobierane jest w formie zadatku w przeciągu 3 dni od podpisania umowy. Zadatek jest wpłacany na rzecz rezerwacji terminu, brak wpłaty zadatku skutkuje zwolnieniem terminu dla innej Panny Młodej z listy rezerwowej. W dniu wykonywania makijażu/fryzury próbnej pobierana jest kwota 250/500 zł - reszta kwoty po wykonaniu usługi.

2600 zł

1400 zł

pakiety ślubne 

Vip

Makijaż

Dlaczego jest niezbędny?

Makijaż próbny

Regulamin

Podczas wykonywania makijażu  próbnego na spokojnie dobieramy makijaż do typu urody, sukni ślubnej i dodatków. Dodatkowo dzięki wcześniejszemu wykonaniu makijażu, możemy zobaczyć jak skóra zareaguje na nałożone produkty, jest czas na oswojenie się z wyglądem w pełnym makijażu i wprowadzeniu poprawek, a wszystko po to żeby w najważniejszym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 

Dodatkowo w studiu wykonujemy zabiegi kosmetologiczne.

 

Jeżeli nie jesteś zadowolona z kondycji swojej skóry, podczas makijażu próbnego możemy przeprowadzić szczegółowy wywiad i dopasować odpowiedni zabieg lub serie zabiegów, które przywrócą blask Twojej skórze przed ślubem, a to na pewno wpłynie na  Twoje samopoczucie i makijaż ślubny, który będzie jeszcze lepiej się prezentował podczas ceremonii. Więcej na temat zabiegów znajdziesz w zakładce kosmetologia.

Makijaż ślubny poprzedzony jest makijażem próbnym  wykonywanym około 30 dni przed ślubem.

 

Czas makijażu próbnego wynosi 2-2,5 h i wykonywany jest od poniedziałku do piątku w studiu przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu.

 

Na makijaż proszę przyjść bez makijażu. Demakijaż bezpośrednio przed makijażem wydłuża niepotrzebnie czas usługi i uwrażliwia skórę, co może istotnie wpłynąć na dalsze etapy wykonywania usługi i nie daje gwarancji satysfakcjonującego efektu końcowego.

 

Czas wykonywania makijażu do 1,5 godziny. Próbny makijaż ślubny może trwać do 2,5 h godziny. Makijaże próbne wykonywane są  od poniedziałku do piątku w studiu.

 

Proszę przychodzić punktualnie na makijaż, spóźniając się zabierasz sobie czas.W przypadku spóźnienia powyżej 15 minut mam prawo odmówić wykonania usługi jeśli to może wpłynąć na czas zarezerwowany dla kolejnych osób w danym dniu.

 

Na makijaż proszę przychodzić bez osób towarzyszących i zwierząt. Szczególnie w dniu ślubu, aby nie nastąpił natłok osób w salonie wpływający na komfort pracy mój i komfort klientów.

 

Fryzurę najlepiej wykonać przed makijażem. Jeśli nie jest to możliwe, należy przyjść na makijaż z umytymi włosami.

 

Na makijaż próbny ślubny proszę przychodzić w jasnych bluzkach zbliżonych odcieniem do sukni ślubnej. Najlepiej żeby bluzka była z dekoltem, który umożliwi wykonanie ewentualnej korekty, bądź rozświetlenia okolic obojczyka, ramion, dekoltu.

 

Przeciwskazaniem do wykonania makijażu są choroby wirusowe/bakteryjne choroby skóry(opryszczka, nużeniec, trądzik różowaty) Należy wcześniej poinformować o w/w chorobach, abym mogła odpowiednio się przygotować lub odmówić wykonania usługi jeśli choroba jest w stanie ostrym i makijaż mógłby zaostrzyć obecny stan.

 

Dzień przed makijażem należy wykonać:

- delikatny peeling (np. enzymatyczny) i wykonać maseczkę nawilżającą,

- nie używaj nic co mogłoby podrażnić skórę,

- wyreguluj brwi.

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Oferta

Przy mniejszej ilości osób do malowania w dniu ślubu różnica cenowa nie jest zwracana.

 

Jest możliwość wymiany nie zrealizowanego makijażu na Voucher na dowolną usługę w salonie ważny 3 miesiące od terminu realizacji usługi.

 

W przypadku mniejszej ilości osób do malowania niż przewiduje pakiet VIP należy poinformować do 7 dni przed ślubem.

!

- pierwszeństwo rezerwacji -

- możliwość ustalenia godziny -

- ustalenie miejsca wykonania usługi -

Co zyskujesz?

Pakiet VIP kierowany jest do wymagających Panien Młodych, które chcą mieć pewność, że w najważniejszym dniu wszystko będzie na czas.

 

Rezerwacja VIP oznacza rezerwację całego dnia dla Panny Młodej i jej gości. Indywidualnie dobieramy godziny wykonywania usługi uwzględniając ceremonie zaślubin. Wybrana opcja zapewnia, że wizażystka nie spóźni się z przyczyn od niej nie zależnych np. z powodu spóźnienia wcześniejszej klientki.

 Vip ?

Dlaczego warto wybrać pakiet

Uwaga!!!

Makijaż ślubny próbny jest obowiązkowy przy rezerwacji samego makijażu ślubnego.

Makijaż

• wieczorowy • ślubny • fotograficzny • dzienny 

Zarezerwuj termin